- 23. 11. 2021

Literarna matineja s Tomažem Potočnikom in Natalijo Milovanović

Vabljeni k poslušanju radijske oddaje


Literarna matineja z nagrajencema

TOMAŽEM POTOČNIKOM in NATALIJO MILOVANOVIĆ,


ki bo predvajana

v sredo, 24. novembra 2021, ob 11. 05
na 3. programu Radia Slovenija – programu Ars.

Pogovoru lahko prisluhnete tudi po spletu – tukaj.


 
Kako letošnja dobitnica nagrade Slovenskega knjižnega sejma za najboljši knjižni prvenec, Natalija Milovanović, in dobitnik nagrade Radojke Vrančič za mladega prevajalca, Tomaž Potočnik, vidita svoje ustvarjanje? Kakšna je bila pot, ki ju je vodila v jezikovne svetove, kako ju določajo? In predstavljamo tudi odlomke iz njunih izbranih del.
Pogovor z nagrajencem in nagrajenko bo vodila radijska novinarka in literarna kritičarka TINA KOZIN.

Lepo vabljeni k poslušanju in spremljanju dogajanja na 37.slovenskem e-knjižnem sejmu!


Nagrado Radojke Vrančič v okviru programa literarnih prireditev sofinancira Javna agencija za knjigo Republike Slovenije. V sodelovanju s 37. slovenskim e-knjižnim sejmom in 3. programom Radia Slovenija – programom Ars .

 

               

Foto: osebni arhiv