Dogodki in prireditve - 8. 2. 2021

Ob Prešernovem dnevu – Besede skozi meglo: Feri Lainšček

 

Ob Prešernovem dnevu vas Društvo slovenskih književnih prevajalcev lepo vabi k ogledu portretnega pogovora z letošnjim Prešernovim nagrajencem, pisateljem in scenaristom Ferijem Lainščkom z naslovom »Besede skozi meglo: Feri Lainšček«, ki je bil predvajan v sklopu 10. mednarodnega prevajalskega seminarja slovenske književnosti 2020. Z njim se je pogovarjal prevajalec in literarni kritik Igor Divjak. Videu pa so tokrat dodani tudi slovenski in angleški podnapisi.   

Pogovor najdete na našem kanalu YouTube – tukaj.

Ob tej priložnosti vas tudi vabimo, da se naročite na naš kanali s klikom na gumb »Naročite se« pod videom in podprete naše delo. S tem nam boste prijazno omogočili dostop do več tehničnih možnosti pri oblikovanju vsebin.