Dogodki in prireditve - 11. 7. 2022

Podatki članov za bazo prevajalcev na novi spletni strani DSKP

 

Spoštovani člani in članice Društva slovenskih književnih prevajalcev,

v poletnem času bomo prenavljali in posodabljali društveno spletno stran. Med pomembnimi novostmi bo tudi nova, nadgrajena baza članov društva z iskalniki po jezikih in področjih prevajanja, ki je zanimiva tudi za iskalce prevajalskih storitev. Bazo bo administratorsko urejala naša strokovna sodelavka Maja Korun Hočevar, zato bi prosili, da do ponedeljka, 22. avgusta 2022, kolegici na društveni elektronski naslov dskp@dskp-drustvo.si pošljete v wordu izpolnjen obrazec s podatki o jeziku, področjih prevajanja, kratko biobibliografijo ipd., če se seveda z objavo strinjate. Obenem vas prosimo tudi za aktualne kontaktne podatke za našo interno bazo članov.

Oba formularja najdete na tej povezavi.

Novo spletno stran bomo objavili 30. septembra 2022, na Mednarodni dan prevajalcev in prevajanja.

Za pomoč in sodelovanje se vam vnaprej najlepše zahvaljujemo in vam želimo lepo poletje!

Upravni odbor DSKP