Ne spreglejte - 17. 12. 2015

Uporabniško ime in geslo na spletni strani DSKP

Spoštovani člani Društva slovenskih književnih prevajalcev,

letos smo prenovili spletno stran Društva. S prehodom na nov sistem je naša spletna stran prilagojena za različne vrste bralnikov, poleg tega je večji poudarek na predstavitvi in iskanju naših članov.

Kot doslej lahko do svojih predstavitvenih profilov dostopate in si jih urejate sami. Če želite, pa vam lahko pri tem pomagamo tudi v pisarni.

Nekateri člani po prenovi niso mogli dostopati do svojih profilov, nekateri pa so pozabili uporabniško ime ali geslo. Prosimo vas, da preverite, ali lahko dostopate do svojih profilov. Prijavite se lahko na vrhu začetne strani s klikom na Prijava za člane. Če ste pozabili geslo, ga lahko ponovno generirate s klikom na Pozabljeno geslo? na dnu strani. 

Če naletite na težavo pri dostopu ali urejanju profila, nas o tem obvestite.

Z veseljem vam bomo pomagali tudi pri urejanju vsebin vašega profila. 

Lep pozdrav,

pisarna DSKP