Dogodki in prireditve - 25. 5. 2021

Vabilo na 12. Grošljev simpozij

Vabljeni na 12. Grošljev simpozij z naslovom »Pretresel je Eros mi čute ko burja: Ljubezen v antiki«, ki ga organizirata Društvo za antične in humanistične študije Slovenije ter Inštitut za arheologijo ZRC SAZU.

Interdisciplinarno znanstveno srečanje bo potekalo od ponedeljka, 31. maja, do četrtka, 3. junija 2021, v Atriju ZRC SAZU, Novi trg 2, Ljubljana. Dogodek bo izveden v prisotnosti občinstva (po načelu PCT), referati pa se bodo tudi snemali in v živo predvajali po kanalu YouTube. Povezava na prenos v živo bo objavljena najpozneje tri dni pred začetkom simpozija, tj. v petek, 28. maja 2021, na spletni strani  ZRC SAZU, na kateri bo objavljena tudi povezava na spletno prodajo knjig in revij o klasični antiki. Kot vsako leto bodo te publikacije v tednu trajanja simpozija na voljo po simpozijskih cenah; sodelovalo bo več založb.

 

Program 12. Grošljevega simpozija 2021

Povzetki referatov 2021

Vabilo in pravila za Atrij ZRC SAZU