Dogodki in prireditve - 19. 11. 2015

Vabilo na posvet o zasnovi in delovanju portala Bližjiknjigi.si

Posredujemo:

Vabilo

Spoštovani založniki, distributerji, knjigarnarji in knjižničarji!

Javna agencija za knjigo Republike Slovenije bo na 31. slovenskem knjižnem sejmu  strokovno javnost seznanila s slovenskim knjižnim portalom Bližjiknjigi.si, ki bo podrobno in raznoliko predstavljal slovensko knjižno produkcijo ter tiste, ki sodelujejo pri nastajanju knjige.

Kot prihodnje soustvarjalce spletnih vsebin na Bližjiknjigi.si Vas prijazno vabimo, da se udeležite predstavitve portala z naslovom Interni posvet o zasnovi in delovanju portala Bližjiknjigi.si ter načinih sodelovanja založnikov, knjigarnarjev in knjižničarjev, ki bo v petek, 27. 11. 2015, ob 11.00 v konferenčni dvorani M1 prvega preddverja Cankarjevega doma v Ljubljani.

Bodite Bližjiknjigi.si!

Aleš Novak,

direktor Javne agencije za knjigo RS