Ne spreglejte - 5. 4. 2016

Volilni občni zbor DSKP

Volilni občni zbor DSKP, poziv k oddaji predlogov kandidatov za organe DSKP

Spoštovani člani Društva slovenskih književnih prevajalcev,

v skladu z 2. členom Pravilnika o volitvah upravnega odbora, nadzornega odbora in častnega razsodišča Društva slovenskih književnih prevajalcev vas obveščamo, da bo naslednji volilni občni zbor v začetku junija 2016 in da do 8. aprila 2016 od članov sprejemamo pisne predloge kandidatov za člane upravnega odbora, za člane nadzornega odbora in za člane častnega razsodišča (po navadni ali po elektronski pošti: DSKP, Tomšičeva 12, 1000 Ljubljana; dskp@dskp-drustvo.si). Vsak predlagani kandidat se mora strinjati s kandidaturo.

V pričakovanju konstruktivnih predlogov vas lepo pozdravljamo!

za UO DSKP

dr. Đurđa Strsoglavec, predsednica

http://dskp-drustvo.si/index.php/pravilnik-o-volitvah