Ne spreglejte - 8. 7. 2022

Volilni občni zbor DSKP – Poziv k oddaji predlogov kandidatov za organe DSKP

 

Volilni občni zbor DSKP 2022
Poziv k oddaji predlogov kandidatov za organe DSKP

 

Spoštovani člani in članice Društva slovenskih književnih prevajalcev,

v skladu z 2. členom Pravilnika o volitvah upravnega odbora, nadzornega odbora in častnega razsodišča DSKP vas obveščamo, da bo naslednji volilni občni zbor jeseni 2022 in da do 1. septembra 2022 sprejemamo pisne predloge kandidatov za predsednika DSKP, za člane upravnega odbora, člane nadzornega odbora in člane častnega razsodišča (po navadni ali po elektronski pošti: DSKP, Tomšičeva 12, 1000 Ljubljana; dskp@dskp-drustvo.si).


Vsak predlagani kandidat se mora strinjati s kandidaturo.

V pričakovanju konstruktivnih predlogov vas lepo pozdravljamo!

za UO DSKP:

Tanja Petrič, predsednica

Ljubljana, 8. 7. 2022