Dogodki in prireditve - 20. 5. 2020

Volilni občni zbor DSKP 2020

Volilni občni zbor DSKP 2020, poziv k oddaji predlogov kandidatov za organe DSKP

Spoštovani člani Društva slovenskih književnih prevajalcev,

v skladu z 2. členom Pravilnika o volitvah upravnega odbora, nadzornega odbora in častnega razsodišča Društva slovenskih književnih prevajalcev vas obveščamo, da bo naslednji volilni občni zbor jeseni 2020 in da do 14. avgusta 2020 od članov sprejemamo pisne predloge kandidatov za predsednika DSKP, za člane upravnega odbora, za člane nadzornega odbora in za člane častnega razsodišča (po navadni ali po elektronski pošti: DSKP, Tomšičeva 12, 1000 Ljubljana; dskp@dskp-drustvo.si). Vsak predlagani kandidat se mora strinjati s kandidaturo.

V pričakovanju konstruktivnih predlogov vas lepo pozdravljamo!

za UO DSKP

dr. Đurđa Strsoglavec, predsednica

 

http://dskp-drustvo.si/index.php/pravilnik-o-volitvah